Weesp lijst 5

Kandidatenlijst

Op de algemene ledenvergadering heeft Max aangegeven blij te zijn met deze lijst. "Geweldig dat deze mensen zich willen inzetten voor GroenLinks. We zijn klaar voor de verkiezingen", aldus Max. Voor Max is zijn insteek voor de komende verkiezingen bekend:

"Knokken voor wat kwetsbaar is, knokken voor het burgervertrouwen in de nieuwe raad.".

Hieronder de mensen die het voor Weesp gaan doen!
Dat kan alleen als jij op ons stemt!
Wij gaan ervoor, jij ook?

Jouw stem maakt het verschil.

 

Hieronder de volledige kandidatenlijst van GroenLinks voor de Gemeenteraadsverkiezingen 2014 - 2018

 

 Nr

 Naam

 Telefoonnr

 Mobiel

 E-mailadres

  1

 Max van Dorth

 0294-411645

 06-30131557

m.dorth1@upcmail.nl

  2

 Charda Kuipers

 

 06-27296009

charda@gmail.com

  3

 Maarten Miner

 0294-775557

 06-10945105 

maarten@miner.nl

  4

 Jan van der Does

 0294-483515

 06-29351444

does_bootsma@versatel.nl

  5

 Jeanine de Bruin

 0294-458692  

debruin@hakunamatata.nl

  6

 Andrea van Zoest

 0294-432255

 

asvzoest@xs4all.nl

  7

 Patrick van Capel

 0294-432255

 

 

  8

 Anke ten Doeschate 

 0294-416473

 06-53814828

anketendoeschate@xs4all.nl

  9

 Rien Visscher

 0294-480877

 06-40708109

rienvisscher@live.nl

 10

 Karianne Marx

 

 06-43498915

kjmarx@upcmail.nl

 11

 Hans Quatfass

 0294-450777

 06-21530023

hans@quatfass.nl

 12

 Wessel Ganzevoort

 0294-484569

 06-24823452

wesselganzevoort@me.com

 13

 Rokus Gunnink

 0294-450342

 06-53198247

r.gunnink@planet.nl

 14

 Dick Spel

 0294-410328

 06-48950957

speldick@zonnet.nl

 15

 Anton van Daalen

 0294-255888

 06-44254051

apmvandaalen@xs4all.nl